Sledovat
Lotrando a Zubejda
online

Lotrando a Zubejda
  Trailer  k pořadu Lotrando a Zubejda
Přehrajte si Lotrando a Zubejda online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Lotrando a Zubejda

Rodinná komedie Zdeňka Svěráka natočená na motivy pohádek Karla Čapka Velká loupežnická pohádka a O princezně solimánské
Lotrando je vychováván v klášteře. Před smrtí svého otce se zaváže pokračovat v jeho řemesle, aniž tuší, že jde o loupežnictví. Nedokáže obírat pocestné a naopak sám přijde na mizinu. Zachrání ho drvoštěp Drnec, se kterým se omylem dostane k sultánovi, aby vyléčil solimánskou princeznu. Místo léčby princezna "onemocní" láskou k Lotrandovi.

Žánr: Pohádka, Komedie
Režie: Karel Smyczek
Hrají a postavy: Jiří Strach (Lotrando), Barbora Seidlová (Zubejda), Pavel Zedníček (Drnec), Arnošt Goldflam (Lustig), Marián Labuda (Sultan), Jiří Pecha (starý Lotrando)
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 26.12.2023 12:35

Recenze uživatelů:

Jedna z mých oblíbených pohádek dětství, kterou jsem si velice ráda pouštěla. Milovala jsem písničky ve filmu a hlavně scénky s loupežníky. Ty mi vždycky přišli nejvtipnější a tím mě taky celý film zaujal. Je to prostě moc krásná pohádka, která vás určitě nebude nudit, pobaví vás a ke všemu i zahraje a zazpívá krásné písničky...
80% Katy86
Moc pěkná pohádka s pěknými písničkami člověk se na ní pokaždé rád podívá.
100% josef.johanek
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina