Sledovat Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert online

Přehrajte si Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert
  Trailer k pořadu Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert   Sledovat Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert online
Žánr:
Komedie, Pohádka
Režie:
Jaroslav Novotný
Hrají a postavy:
Jiřina Bohdalová, Jaroslav Moučka, Josef Větrovec, Petr Haničinec, Jarmila Smejkalová, Květa Fialová
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1976
Popis:
Jiřina Bohdalová v české nestárnoucí pohádkové komedii.

Ano, zapomenutý čert spolu s Marijánou Plajznerovou přijdou z české báchorky, aby potěšili naši mysl. Aby promluvili slovem jadrným a šťavnatým o historkách, jaké nás určitě nepotkají. Hubatá, rozdováděná Plajznerka, jíž hraje v těle snad každá žilka touhou po hutném krajíci štěstí, krotí a cepuje zapomenutého čerta, aby z něho byl "pracovitej a poctivej muskej", který by se uměl pořádně ohánět s kovářem u kovadliny i v Plajznerčině malém hospodářství. A aby jí pomáhal zmáhat všechny světské nástrahy, pomluvy a nepřejícnost sousedů. Trepifajksl z výřečnosti téhle povedené ženské brzy pochopí, že jako člověk na tom bude mnohem líp než jako starý, opelichaný čert. A proto se o to člověčenství pokusí, zcela v duchu českých pohádek. Vždyť takhle ho může čekat daleko více lákadel než od pekelného knížepána.
Hodnocení:
92 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski