Krysáci

Krysáci
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Krysáci

Jsou různá pohádková království a po celém světě lze nalézt místa, kde se odehrávají neuvěřitelné příběhy plné fantazie, nadsázky a dobrodružství. Večerníček České televize zavede tentokrát větší děti do moravských Vizovic, kde se v odlehlém koutě "téměř zapomenuté" skládky odehrávají epizody loutkového animovaného seriálu Krysáci.

Žánr: Dětem, Animovaný
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 77 %
Vysíláno na: ČT :D

Recenze uživatelů:

Velmi osobitý, vtipný a výtvarně skvěle udělaný kreslený seriál, jež se po dlouhé době vrací k tradici zlínských filmových ateliérů. A jelikož jsem ze Zlína, toť hned vedle Vizovic a studuji na škole, kde se Krysáci točili a kde mě učí p. Krupa, nemohu si pomoci, ale to je prostě moje srdcovka... :-)
80% Sevcik13
Krátkometrážní TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 40% (1*) |
MikeCool
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina