Sledovat seriál Nezbedný havran online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Nezbedný havran online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 110 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1157 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Nezbedný havran
  Sledovat Nezbedný havran online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Ute von Münchow-Pohl, Sandor Jesse
Hrají a postavy:
Katharina Thalbachová (Frau Dachs (hlas)), Anna Thalbachová (Kleiner Dachs (hlas)), Constantin von Jascheroff (Biberbruder Henry (hlas)), Jan Delay (Kleiner Rabe Socke (hlas)), Gerald Schaale (Hirtenhund (hlas)), Santiago Ziesmer (Oberbiber (hlas))
Země:
Německo
Rok výroby:
2012
Popis:
Když malý nestydatý Havran poškodí přehradu na okraji lesa, hrozí, že nádrž zaplaví les. Protože se Havran bojí, že se tím dostane do problémů s paní Jezevcovou, která se o něj i všechna ostatní zvířata v lese stará, rozhodne se malér, který způsobil, vyřešit dřív, než to paní Jezevcová zbystří. Společně s bázlivým beránkem Huňákem a velkým a silným medvědem Eddiem se rozhodne najít bobry a požádat je o pomoc. Krátká procházka, kterou původně plánovali, se ovšem rychle mění v dobrodružnou cestu. Nakonec se Havránek, Huňák a Eddie vrátí se stádem ovcí a jejich novou kamarádkou, bobřicí Francií. Všichni musí vynaložit společné úsilí a projevit odvahu, aby zachránili svůj milovaný les.
Hodnocení:
62 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski