Kráska a zvíře

Sledovat
Kráska a zvíře
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Byl jednou jeden kupec. Během kruté bouře přišel na moři úplně o všechno a musel se proto odstěhovat se všemi šesti dětmi na venkov. Jednoho dne zabloudil k polorozpadlému zámku, kde ho k smrti vyděsilo Zvíře. Kupec totiž utrhl jednu z jeho rudých růží. Od jisté smrti ho nyní může zachránit pouze oběť jeho nejmladší překrásné dcery Belle. Na děsivém zámku ji však místo smrti čeká laskavý hlas. Je to hlas Zvířete, z jehož kruté kletby ho může vysvobodit jen pravá láska.

Žánr: Fantasy, Romantický, Thriller
Režie: Christophe Gans
Hrají a postavy: Vincent Cassel (La B?te / Le Prince), Léa Seydoux (Belle), André Dussollier (kupec), Eduardo Noriega (Perducas), Myriam Charleins (Astrid), Audrey Lamy (Anne)
Scénář: Jeanne-Marie Leprince de Beaumont, Christophe Gans, Sandra Vo-Anh
Země: Francie, Německo
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko