Sledovat Kráska a Zvíře online

Přehrajte si Kráska a Zvíře online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy, romantický, thriller Kráska a Zvíře na !
  Trailer k pořadu Kráska a Zvíře   Sledovat Kráska a Zvíře online
Žánr:
fantasy, romantický, thriller
Režie:
Christophe Gans
Hrají a postavy:
Vincent Cassel (La B?te / Le Prince), Léa Seydoux (Belle), André Dussollier (kupec), Eduardo Noriega (Perducas), Myriam Charleins (Astrid), Audrey Lamy (Anne)
Země:
Francie, Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Byl jednou jeden kupec. Během kruté bouře přišel na moři úplně o všechno a musel se proto odstěhovat se všemi šesti dětmi na venkov. Jednoho dne zabloudil k polorozpadlému zámku, kde ho k smrti vyděsilo Zvíře. Kupec totiž utrhl jednu z jeho rudých růží. Od jisté smrti ho nyní může zachránit pouze oběť jeho nejmladší překrásné dcery Belle. Na děsivém zámku ji však místo smrti čeká laskavý hlas. Je to hlas Zvířete, z jehož kruté kletby ho může vysvobodit jen pravá láska.
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski