Sledovat film Vzpomeň si online

Přehrajte si film Vzpomeň si online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1301 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vzpomeň si
  Trailer k filmu Vzpomeň si   Sledovat Vzpomeň si online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Atom Egoyan
Hrají a postavy:
Christopher Plummer (Zev Gutman), Dean Norris (John Kurlander), Martin Landau (Max Rosenbaum), Henry Czerny (Charles Gutman), Jürgen Prochnow (Rudy Kurlander #4), James Cade (Gun Shop Owner)
Země:
Kanada, Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Temná pravda vychází na povrch.

Devadesátník Zev se po smrti své ženy vydává z pečovatelského domu na útěk a na sedm desetiletí odkládanou cestu za pomstou. Bojuje se selhávající pamětí, ale má instrukce od přítele Maxe, kterému podává zprávy o misi, v níž potřebuje získat zbraň a najít muže, odpovědného za smrt jejich rodin v Osvětimi a skrývajícího se pod cizí identitou. Zevovo urputné odhodlání ho vede na dobrodružnou cestu plnou neočekávaných zvratů při hledání toho správného viníka.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski