Sledovat
Kouzelná Kamila
online

Kouzelná Kamila
  Trailer k pořadu Kouzelná Kamila Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Každý den má pro tebe nové překvapení!
V pokojíčku malé Kamily stojí skříň plná kouzel. Stačí říct zaklínadlo a vzít si z ní čarovný obleček. Svět se pak zatočí a i ty se dostaneš do báječných příběhů, které tě zavedou do neznámých světů plných nových přátel a dobrodružství.

Čtyřletá Kamila nemá nikdy strach, je zvídavá jako ty a nezkazí žádnou legraci. Vydej se s ní na 2 hodiny do světa kouzel právě teď v příbězích Astronauti - Duhová záhada - Piráti - Princezny a čaroděj - Jak se Otík naučil tancovat - Sněhové princezny - Závodníci - Ozvěna - Potápěči - Sluníčko.

Zcela nový, oblíbený seriál je určen pro děti od 3 do 6 let.

Hrají a postavy: Teresa Beausang (Gina Corbin), Oisín Kearns (James 'Jet' Horton), Siobhán Ní Thuairisg (Tara Jansen), Paul Tylack (Hootie-Hoo), Eleanor Webster (Chloe Corbin)
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi LEPŠÍ.TV KIDS OD 1.1.2000 00:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська