Sledovat
Hon na myš
online

Hon na myš
  Trailer k pořadu Hon na myš Trailer
Přehrajte si Hon na myš online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 133 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Bratři Ernie a Lars mají problém. V jejich domě je myš a nechce se jí pryč. Nepomohou žádné prostředky ani triky a nakonec nebude ani jasné, kdo vlastně honí koho.
Snímek Hon na Myš je založen na archetypálním komediálním modelu, v němž se silnější snaží dopadnout slabšího, a přitom dostává jednu ránu za druhou. Hrdiny bláznivé komedie režiséra Gora Verbinského jsou bratři Ernie a Lars Amuntzové, kteří po otci zdědí kromě zastaralé továrny na provázky i zchátralý dům, z něhož se vyklube architektonický unikát. Komedie, jež spolehlivě uspokojí jak dětské, tak i dospělé diváky.

Žánr: Komedie, Dětem, Rodinný
Režie: Gore Verbinski
Hrají a postavy: Nathan Lane (Ernie Smuntz), Lee Evans (Lars Smuntz), Vicki Lewisová (April Smuntzová), Maury Chaykin (Alexander Falko), Eric Christmas (Ernie and Lars), Michael Jeter (Quincy Thorpe)
Scénář: Adam Rifkin
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko