Sledovat
Scooby-Doo: Mysteres associés
online

Scooby-Doo: Mysteres associés
Přehrajte si Scooby-Doo: Mysteres associés online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Scooby-Doo: Mysteres associés

Scooby-Doo s partou řeší záhady v Crystal Cove, městě se spoustou nadpřirozených bytostí.

Originální název:

Scooby-Doo! Mystery Incorporated

Hrají a postavy: Frank Welker (Fred Jones), Mindy Cohnová (Velma Dinkley), Grey DeLisleová (Daphne Blake), Matthew Lillard (Shaggy Rogers), Patrick Warburton (šerif Stone), Lewis Black (pan E)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi France4 18.2.2024 15:20

Recenze uživatelů:

Nejvíc se mi líbil 2x26 díl jak zachránili svět před pr.periklesem a se zlem v dřišt´álové zátoce.
Naposledy upraveno 28.12.13 20:05:20 uživatelem capmatej
100% capmatej
Tahle nové série mě celkem příjemně překvapila. Docela se tu řeší vztahy mezi členy party, což je rozhodně hodně, hodně velké zpestření. Celkem se mi líbí i hlavní zápletka (tajemný pan E, dřívější Záhady s.r.o), které epizody pěkně propojují. I zápletky jsou zajímavé a ještě stále je to vtipné. Ovšem na druhou stranu mě moc nepotěšila moderní grafika, ale na rozdíl od Shaggy a Scooby-Doo na stopě zde ještě vypadá příjemně a neničí oči. I titulky jsou fajn. Scooby možná ještě není tak ztracený. Tyhle díly jsou totiž ohromné. 90%.
myslivecek1997
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina