Sledovat film Mr. Bean: Největší filmová katastrofa online

Přehrajte si film Mr. Bean: Největší filmová katastrofa HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinnďż˝ Mr. Bean: Největší filmová katastrofa na Nova!
  Trailer k filmu Mr. Bean: Největší filmová katastrofa   Sledovat Mr. Bean: Největší filmová katastrofa online
Žánr:
komedie, rodinnďż˝
Režie:
Mel Smith
Hrají a postavy:
Rowan Atkinson (Pan Bean), Peter MacNicol (David Langley), John Mills (Chairman), Pamela Reedová (Alison Langleyová), Harris Yulin (George Grierson), Burt Reynolds (Generál Newton)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Američané považují Beana za mírně excentrického vědce. Je poslán jako nejlepší odborník na prominentní stáž do USA. Amerika na něj nikdy nezapomene!

Moc toho nenapovídá, ale jeho mimika poví vše: jako expert na umění odchází Dr.Bean do Los Angeles. Bohatý generál Newton tam daroval Griersonovu muzeu slavný obraz od Jamesa Whistlera. Bean jako delegát londýnské "National Gallery of Art" má za úlohu rokovat o koupi díla, hodného několika milionů. Jeho hostitel David Langley ho ubytuje u sebe doma, což manželka a děti už po několika minutách zhodnotí jako ne moc povedený nápad... Příběh jako taký však ve filmu sehrává jen vedlejší úlohu - film je ve skutečnosti sbírkou krátkých skečů a chodící katastrofa ve tvídovém saku nás provází celým příběhem.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski