Sledovat film Mr. Bean: Největší filmová katastrofa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Mr. Bean: Největší filmová katastrofa
  Trailer k filmu Mr. Bean: Největší filmová katastrofa   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Mel Smith
Hrají a postavy:
Rowan Atkinson (Pan Bean), Peter MacNicol (David Langley), John Mills (Chairman), Pamela Reedová (Alison Langleyová), Harris Yulin (George Grierson), Burt Reynolds (Generál Newton)
Scénář:
Rowan Atkinson, Richard Curtis, Robin Driscoll
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Američané považují Beana za mírně excentrického vědce. Je poslán jako nejlepší odborník na prominentní stáž do USA. Amerika na něj nikdy nezapomene!

Moc toho nenapovídá, ale jeho mimika poví vše: jako expert na umění odchází Dr.Bean do Los Angeles. Bohatý generál Newton tam daroval Griersonovu muzeu slavný obraz od Jamesa Whistlera. Bean jako delegát londýnské "National Gallery of Art" má za úlohu rokovat o koupi díla, hodného několika milionů. Jeho hostitel David Langley ho ubytuje u sebe doma, což manželka a děti už po několika minutách zhodnotí jako ne moc povedený nápad... Příběh jako taký však ve filmu sehrává jen vedlejší úlohu - film je ve skutečnosti sbírkou krátkých skečů a chodící katastrofa ve tvídovém saku nás provází celým příběhem.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko