Sledovat Fimfárum 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Fimfárum 2
  Trailer k pořadu Fimfárum 2   Sledovat 1406 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný
Režie:
Jan Balej, Vlasta Pospíšilová, Aurel Klimt, Břetislav Pojar
Hrají a postavy:
Jan Werich (Hlas), Ota Jirák (Hlas)
Scénář:
Jan Balej, Aurel Klimt, Jiří Kubíček, Břetislav Pojar
Země:
Česká republika, Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Pohádek není nikdy dost. A navíc, tohle nejsou jen tak ledajaké ...

Projekt Fimfárum se chystá k druhému celovečernímu dárkovému balení pro všechny příznivce Jana Wericha a loutkové animace. Tentokrát Vás čeká pohádka Paleček, kterak pidižvík přemohl bandu loupežníků i sněžné žrouty Dále Tři sestry a jeden prsten, téměř dekameronský návod jak pro prsten zblbnout nejednoho manžela. Moře, strýčku, proč je slanéVás poučí o příčinách jednoho přírodního úkazu. A na závěr Vás čeká se třemi hrbáčivýprava do orientálního Damašku a Bagdádu.
Hodnocení:
73 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko