Sledovat Císařův pekař - Pekařův císař online

Přehrajte si Císařův pekař - Pekařův císař online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Císařův pekař - Pekařův císař
  Trailer k pořadu Císařův pekař - Pekařův císař   Sledovat Císařův pekař - Pekařův císař online
Žánr:
Fantasy, Horor, Komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Jan Werich (Rudolf II), Marie Vášová (Stradová, hraběnka), Natasa Gollová (Kateřina aka Sirael), Bohuš Záhorský (Lang, komoří), Jiří Plachý (Edward Kelley), Zdeněk Štěpánek (Rusworm, maršál)
Země:
Československo
Rok výroby:
1952
Popis:
Historická veselohra o císaři Rudolfovi II., pekaři Matějovi a legendárním Golemovi. Tento příběh neodpovídá přesně historické pravdě, ale je zato nadmíru poučný.

Příběh filmu nás zavádí do Prahy na císařský dvůr Rudolfa II. Císaře však víc než vladaření zajímá umění, krásné ženy a alchymistická dílna. Ze všeho nejvíc touží objevit elixír mládí a najít legendárního Golema. Zatímco se věnuje svým zálibám, nejvyšší dvořané v čele s komořím Langem se spojí s Rudolfovým bratrem Matyášem, který usiluje o jeho trůn. Díky nechtěné záměně se úlohy vladaře ujme pekař Matěj Kotrba, který je císaři velmi podobný, jen je o 25 let mladší. Ten si poradí s proradnými dvořany, vydá užitečná nařízení a Golemovu sílu využije pro blaho všech.
Hodnocení:
83 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski