Sledovat Chaloupka na vršku online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Chaloupka na vršku
  Sledovat 1286 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, loutkový, Pohádka
Režie:
Šárka Váchová
Hrají a postavy:
Ladislav Mrkvička, Magda Reifová, Dana Syslová, Vladimír Kudla, Vlasta Peterková, Petr Skoumal
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2006
Popis:
V chaloupce na vršku žije řezbář se třemi dětmi - Mařenkou, Andulkou a Honzíkem. Spolu s nimi tam po třináct večerů mohou bydlet i děti u televizních obrazovek. Třináctidílný večerníčkový seriál Chaloupka na vršku chce dětem názorně ukázat celoroční cyklus, jednotlivá období, jak jdou za sebou - jaro, léto, podzim, zima. Děj se odehrává v podhorské vesničce na konci 19. století. Kořeny pohanských a křesťanských zvyků se tady prolínají tak, aby byly malým divákům srozumitelné.

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski