Často kladené dotazy

Proč bych si měl/a pořídit balíček HBO?

Co obsahuje balíček HBO?

Součástí balíčku jsou prémiové televizní kanály HBO, HBO2, HBO3, Cinemax a Cinemax 2. Rovněž získáte přístup do videotéky HBO GO a také do videotéky HBO OD, která je součástí aplikace Lepší.TV. Videotéky obsahují více než 6 500 hodin filmů, seriálů a pořadů z produkce HBO.


Jaké jsou výhody balíčku?

TV kanály obsažené v balíčku si pustíte kdekoli v rámci EU po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu. Hlavní výhodou je sledování bez reklam. Na kanálech HBO jsou vysílány nejnovější filmy z kin, hollywoodské trháky, animované filmy a seriály pro děti, vybrané seriálové maratony nebo rodinné filmy. Kanály Cinemax vás potěší nabídkou amerických a mezinárodních filmů různorodých žánrů, tituly nezávislých studií nebo oceňovanými festivalovými snímky. Jsou k dispozici filmy a seriály jako: Harry Potter celá sága, Hra o trůny, Sedmilhářky, Služebnice, filmy ze Marvel studia a další.


Co je to videotéka HBO GO a HBO OD?

HBO GO a HBO OD jsou videotéky s obrovskou nabídkou filmů, seriálů a pořadů z kanálu HBO. Pořady můžete sledovat kdykoli máte zrovna čas v češtině nebo v originálním znění. Videotéku HBO OD si pohodlně pustíte v aplikaci Lepší.TV v jedné ze záložek. Nemusíte tedy řešit přechod na jinou aplikaci a zvykat si na jiné uživatelské prostředí, jako je tomu u videotéky HBO GO. Nemusíte mít strach, nabídka pořadů je totiž totožná v obou videotékách.

Pomohla Vám tato informace?

Dále by Vás mohlo zajímat

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko