Časté dotazy / Co potřebuji k tomu, abych se mohl dívat na Lepší.TV i na počítači v mobilu nebo tabletu?

Co potřebuji k tomu, abych se mohl dívat na Lepší.TV i na počítači v mobilu nebo tabletu?

Jak sledovat televizi v počítači, na mobilu nebo tabletu?

Služba Lepší.TV Vám umožňuje příjem televizního vysílání nejenom na klasickém televizoru a Smart TV, ale také na počítači, notebooku, tabletu nebo na chytrém telefonu. Můžete si vybrat hned z několika možností sledování televize online:

 

Sledování televize přes internetový prohlížeč

Pokud nechcete do svého počítače, notebooku nebo chytrého zařízení instalovat žádné tv aplikace, pak je pro vás sledování televize přes internetový prohlížeč (Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari…) ideální variantou. Zprovoznění je velice snadné – navštivte stránky Lepší.TV a zde v pravém horním rohu naleznete tlačítko Přihlásit se. Přihlaste se pod svými přihlašovacími údaji ke službě Lepší.TV a zvolte možnost Spustit TV z panelu v horní části stránky. Následně se dostanete do webového rozhraní služby Lepší.TV, ve kterém můžete sledovat své oblíbené filmy a seriály, stejně jako 119 TV stanic.

Tato varianta je vhodná pro všechny typy zařízení včetně mobilních telefonů a tabletů s OS Android a iOS, ale také pro pc a notebooky různých operačních systémů. Webové rozhraní služby bohužel nepodporuje sledování televize v HD kvalitě.

 

Android aplikace Lepší.TV pro mobil a tablet

Chcete sledovat Lepší.TV v  Full HD kvalitě na mobilním telefonu nebo tabletu OS Android? Pak si stáhněte do svého zařízení Android aplikaci Lepší.TV z internetového obchodu Google Play. Celý proces instalace je snadný a intuitivní. Vyhledejte v obchodě Google Play aplikaci Lepší.TV, proveďte instalaci a spusťte ji. Poté se už jen přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem. Ihned se dostanete do hlavního menu, odkud si můžete vybrat z kompletní nabídky funkcí Lepší.TV.

Aplikace Lepší.TV umožňuje sledování televize na zařízeních s OS Android 5.0 a vyšší verzí. Kromě živého vysílání televizních stanic se všemi oblíbenými funkcemi jako nahrávání a zpětné zhlédnutí zde najdete také videotéku se stovkami filmů a seriálů v HD kvalitě.

 

iOS aplikace Lepší.TV pro mobil a tablet

Služba Lepší.TV nabízí řešení také pro mobilní telefony a tablety značky Apple. Pro sledování televize v iOS zařízeních si stáhněte aplikaci Lepší.TV z App Store a nainstalujte. Následně se přihlaste pod svými přihlašovacími údaji a využívejte svou aplikaci Lepší.TV naplno!

iOS aplikace, stejně jako sledování přes webové rozhraní, nepodporuje HD kvalitu vysílání televizních stanic.

 

Zajímají Vás další možnosti sledování televize online? Navštivte naši sekci Podporovaná zařízení a zjistěte více!  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko