Sledovat seriál Zlá krev online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Zlá krev
  Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Thriller
Režie:
Ryan Murphy, Gwyneth Horder-Payton, Helen Huntová, Liza Johnson, Tim Minear
Hrají a postavy:
Jessica Langeová (Joan Crawford 8 dílů, 2017), Susan Sarandonová (Bette Davis 8 dílů, 2017), Judy Davisová (Hedda Hopper 8 dílů, 2017), Jackie Hoffmanová (Mamacita 8 dílů, 2017), Alfred Molina (Robert Aldrich 8 dílů, 2017), Stanley Tucci (Jack Warner 8 dílů, 2017)
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Seriál vypráví o legendárním soupeření mezi herečkami Joan Crawford a Bette Davis v průběhu natáčení jejich jediného společného filmu Co se vlastně stalo s Baby Jane? Svoji rivalitu přenášely do svých rolí a nepřestávala ani za kamerou. Úspěšný režisér Ryan Murphy v seriálu zachytil, jak se herečky vyrovnávaly se stárnutím a sexismem v Hollywoodu tehdejší doby a jak pro ně bylo čím dál těžší vycházet mezi sebou, i když na jejich spolupráci závisel úspěch v závěru jejich kariér.
Hodnocení:
85 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski