Sledovat seriál Zakázaná láska online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Zakázaná láska
  Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Hilal Saral, Mesude Erarslan
Hrají a postavy:
Beren Saat (Bihter Yöreoglu / ...), Kivanc Tatlitug (Behlül Haznedar), Nebahat Çehre (Firdevs Yöreoglu), Nur Aysan (Peyker Yöreoglu), Ilker Kizmaz (Nihat Önal / ...), Selçuk Yöntem (Adnan Ziyagil)
Země:
Turecko
Rok výroby:
2008
Popis:
Nesmrtelný příběh "Zakázaná láska" napsaný v 19st. Halitu Ziyom Uşaklıgilom, který byl přizpůsoben dnešní době, na sebe upozorňuje svým silným obsazením. Příběh o zakázané lásce scénáristé Ece Yörenç a Melek Gençoğlu převedly do dnešní doby a režisér Hilal Saral tento příběh fascinující přináší na televizní obrazovku. Za jeho výrobou stojí společnost Ay Yapım. A toto je samotný příběh, který si jistě oblíbí miliony diváků.
Hodnocení:
72 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski