Seriál
Tudorovci

Seriál Tudorovci
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Když bychom prošli manželství Jindřicha Tudora, nebo také Henryho VIII, a nebo také familierně řečeno Halla, jak mu přezdívali jen jeho nejbližší přátelé, resumé všeho by bylo: rozvedená - Kateřina Aragónská, popravená - Anna Boleynová, zemřela - Jane Seymourová, rozvedená - Anna Klévská, popravená - Kateřina Howardová, přežila - Kateřina Parrová. Takový byl osud šesti žen Jindřicha VIII., anglického krále, který vládl své zemi čtyřicet let. My budeme mít možnost se seznámit s prvními deseti lety jeho vlády, kdy byl král mladý, pohledný, nevázaný, střídal své milenky, a snažil se jako velký panovník žít především na úkor svého okolí

Originální název:

The Tudors

Hrají a postavy: Jonathan Rhys Meyers (král Henry VIII), Henry Cavill (Charles Brandon), Anthony Brophy (Chapuys), James Frain (Thomas Cromwell), Sarah Bolgerová (Mary Tudor), Guy Carleton (panský správce)
Scénář: Michael Hirst
Země: Irsko, Kanada, USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 82 %
Vysíláno na: Prima LOVE
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська