Seriál Deadwood

Sledovat seriál
Deadwood
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Neplatí tu žádné zákony, dá se tu rychle zbohatnout i rychle zemřít...
Dramatický seriál z původní produkce HBO vypráví o nejdivočejším městě Divokého západu, které bylo nezákonně založeno v letech zlaté horečky na indiánském teritoriu, a nespadalo tudíž pod jurisdikci Spojených států. Nejbohatší naleziště zlata v americké historii podnítilo v době nenasytného drancování vznik hraničního města mimo právo a zákon, jehož existenci provázel nelítostný boj o moc. Bylo nedotčené civilizací, zato plné násilí, které přitahovalo barvitou směsku přistěhovalců, toužících po rychlém zbohatnutí. Bylo to místo, kde všechno - a každý - mělo svou cenu. Peklo, kde se dalo přijít ke štěstí.

Žánr: Drama, Historický, Krimi, Western
Režie: Mark Tinker
Hrají a postavy: Timothy Olyphant (Seth Bullock), Ian McShane (Al Swearengen), Molly Parkerová (Alma Garret), W. Earl Brown (Dan Dority), Dayton Callie (Charlie Utter), Kim Dickensová (Joanie Stubbs)
Scénář: David Milch, Ted Mann
Země: USA
Rok výroby: 2004-2006
Hodnocení: 87 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko