Sledovat seriál To je vražda, napsala online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu To je vražda, napsala online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1411 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál To je vražda, napsala
  Sledovat To je vražda, napsala online
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Anthony Pullen Shaw
Hrají a postavy:
Angela Lansburyová (Jessica Fletcher), Eddie Barth (Richie Kanpinski), Pamela Bellwoodová (Vanessa Cross), Ronald Guttman (Byron Tokofsky), Joseph Kell (Steven Hoyt), Robert Knepper (Owen McLaglen)
Scénář:
Bruce Lansbury, Richard Levinson, William Link, Peter S. Fischer
Země:
USA
Rok výroby:
1993-1995
Popis:
Chcete recept, jak psát nejlepší detektivky? No přeci připlést se ke skutečné vraždě!

Podivuhodná stará dáma, které jen tak něco neunikne. To je Jessica Fletcherová, autorka mnoha velmi úspěšných detektivek. Že by jí byl předlohou sám život? Těžko říci, faktem zůstává, že kam se Jessica pohne, tam se něco stane. Když ani policisté nic nezmohou, přichází na pomoc bystré smysly této dámy.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko