Sledovat seriál To je vražda, napsala online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu To je vražda, napsala online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1112 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Komedie, Krimi, Mysteriózní, Thriller To je vražda, napsala na ČT1!
  Sledovat To je vražda, napsala online
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Jerry Jameson
Hrají a postavy:
Angela Lansburyová (Jessica Fletcher), David Ackroyd (Nate Parsons), Julie Adamsová (Eve Simpson), Mary Crosbyová (Mariah Osborn), Ron Masak (šerif Mort Metzger), Marian Mercerová (Penelope Hope Daniels)
Země:
USA
Rok výroby:
1989-1992
Popis:
Chcete recept, jak psát nejlepší detektivky? No přeci připlést se ke skutečné vraždě!

Podivuhodná stará dáma, které jen tak něco neunikne. To je Jessica Fletcherová, autorka mnoha velmi úspěšných detektivek. Že by jí byl předlohou sám život? Těžko říci, faktem zůstává, že kam se Jessica pohne, tam se něco stane. Když ani policisté nic nezmohou, přichází na pomoc bystré smysly této dámy.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski