Sledovat seriál Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
  Sledovat 1591 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Krimi
Hrají a postavy:
Marek Wlodarczyk (naczelnik Edward Kubis), Kamila Ścibiorek (podkomisarz Paulina Wach), Michał Mrozek (aspirant Kuba Walczak), Weronika Lewon (aspirant Maria Przybylska), Dariusz Karpinski (komisarz Adam Stasiak), Gabriela Oberbek
Země:
Polsko
Rok výroby:
2016
Popis:
Serial kryminalny o losach policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Komendy Miejskiej we Wrocławiu oraz rozwiązywanych przez nich zagadkach. Piątka wybitnych śledczych tworzy skuteczną drużynę w walce z przestępczością.
Hodnocení:
68 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko