Sledovat seriál Kriminálka Staré Mesto online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kriminálka Staré Mesto online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi Kriminálka Staré Mesto na STV1!
  Sledovat Kriminálka Staré Mesto online
Žánr:
krimi
Režie:
Ján Sebechlebský
Hrají a postavy:
Tibor Babarcai (Adam Krauz), Miroslav Donutil (sudca Brezina), Boris Farkaš (Stano Farkas), Zuzana Fialová (Zuzana Krauzova), Aurelia Fritzova (Becky), Vladimír T. Gottwald (rybář)
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2013
Popis:
Rázná mladá dáma v boji proti zločinu v česko-slovenském koprodukčním seriálu.

Hrdiny jsou především kriminalisté, pátrají po zločinech, ukrývajících se ve zdánlivě pokojných uličkách historické Bratislavy. Svou roli však v seriálu hraje i pestrobarevný vzorek typických obyvatel této malebné čtvrti, lidí se svými rozmanitými, často i stinnými osudy. Nejen drobné krádeže, ale i vraždy z vášně, či skandální aféry s mezinárodním dosahem, stojí v centru tohoto poutavého vyprávění, plného napětí, zajímavých psychologických postřehů i nadlehčeného humoru.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski