Sledovat seriál
Panoptikum mesta prazského
online

Seriál Panoptikum mesta prazského
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Panoptikum mesta prazského online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 156 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 471 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 249 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Desetidílný seriál kriminálních příběhů spisovatele Jiřího Marka a režiséra Antonína Moskalyka, který volně navazuje na oblíbené Hříšné lidi Města pražského, se vrací na obrazovky. Opět se tedy budeme setkávat s pány detektivy ze "čtyřky", jen pana radu Vacátka nahradil nový policejní rada Korejs (Jiří Adamíra). Jeho muži, pánové Bouše a Brůžek (Josef Vinklář a Josef Bláha), budou s pomocí již penzionovaného detektiva Mrázka (František Filipovský) a snaživého policejního koncipisty dr. Součka (Ondřej Havelka) řešit kriminální případy, které přinesla doba hospodářské krize na přelomu dvacátých a třicátých let minulého století. Jakkoli to byla těžká doba, lidé hřešili stále. Neboť hřešit je tak sladké... S humorem a lidskou shovívavostí se podíváme na příběhy hříšných a nehříšných pražských občanů, nahlédneme s nimi do prostředí, která bychom v našem hlavním městě již těžko hledali, prožijeme situace, které se rovněž nemohou opakovat...

Originální název:

Panoptikum Města pražského

Žánr: Krimi
Hrají a postavy: Jiří Adamíra (Korejs police board), Josef Vinklář (detektiv Bouse), Josef Bláha (detektiv Bruzek), Ondřej Havelka (Dr.Soucek), Dalimil Klapka, Bedřich Prokoš (Police prefect)
Scénář: Jiří Marek
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 80 %
Vysíláno na: ČT1

Recenze seriálu Panoptikum mesta prazského:

Len o trochu slabsie nez Hrisni Lide mesta Prazskeho. 88 %
80% Martin7414
:-) Serial o práci kriminálky, který říká vše, ale nechává prostor fantazii diváka. Když to vidí 5-ti leté dítě, vezme si z toho jen to čemu rozumí a nezanechá to na něm následky do budoucna. V dnešní době lidé často pouřívají slovo nepoučuj. Ano je i poučný v tom smyslu, že u nás kriminality přibývá. Pamatovat si kdo jak vypadá, či co mněl na sobě, vychovává k tomu, nebýt lhostejný! Věci, které se mne zdánlivě netýkají, někomu můžou zachránit život. Nechybí napětí a určitě vydržím do konce i u dílů, které jsem již viděl.
Naposledy upraveno 08.06.16 19:14:14 uživatelem jkraml
90% jkraml

Seznam epizod

vysíláno 8.11. (5) Potkat Anděla - sledovat
vysíláno 15.11. (6) V tom starém domě - sledovat
vysíláno 22.11. (7) Hokynářská balada - sledovat
vysíláno 29.11. (8) Pan rada v Paříži - sledovat
vysíláno 6.12. (9) Příběh z dovolené - sledovat
vysíláno 13.12. (10) Laková krabička na čaj - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina