Sledovat seriál Słoneczny patrol online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Słoneczny patrol online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1292 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Słoneczny patrol
  Sledovat Słoneczny patrol online
Žánr:
Drama, Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie:
Douglas Schwartz
Hrají a postavy:
David Hasselhoff (Mitch Buchannon), Parker Stevenson (Craig Pomeroy), Billy Warlock (Eddie Kramer), Erika Eleniaková (Shauni McClain), Gregory Alan Williams (Garner Ellerbee), Brandon Call (Hobie Buchannon)
Země:
USA
Rok výroby:
1989-1990
Popis:
Krásní, mladí, opálení a ještě jednou krásní- takoví jsou plavčíci a plavčice v prosluněné Kalifornii. Tento dnes již bez mála kultovní seriál sleduje jejich starosti a radosti, práva a povinnosti, jak přicházejí a zase odcházejí a jak se vyrovnávají s náročnou prací záchranáře, kdy musejí bojovat nejen s neplavci, různými mořskými potvory, nebo nepřízní počasí, ale někdy i musí vzít zákon do svých rukou.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski