Sledovat seriál Słoneczny patrol online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Słoneczny patrol
  Sledovat 1463 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie:
Douglas Schwartz
Hrají a postavy:
David Hasselhoff (Mitch Buchannon), Pamela Andersonová (C.J. Parker), Yasmine Bleethová (Caroline Holden), David Chokachi (Cody), Jeremy Jackson (Hobie), Gena Lee Nolinová (Neely)
Země:
USA
Rok výroby:
1996-1997
Popis:
Krásní, mladí, opálení a ještě jednou krásní- takoví jsou plavčíci a plavčice v prosluněné Kalifornii. Tento dnes již bez mála kultovní seriál sleduje jejich starosti a radosti, práva a povinnosti, jak přicházejí a zase odcházejí a jak se vyrovnávají s náročnou prací záchranáře, kdy musejí bojovat nejen s neplavci, různými mořskými potvory, nebo nepřízní počasí, ale někdy i musí vzít zákon do svých rukou.
Hodnocení:
51 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko