Sledovat seriál Případy detektiva Murdocha online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Případy detektiva Murdocha online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Případy detektiva Murdocha online
Žánr:
krimi, drama, záhady
Režie:
Peter Mitchell
Hrají:
Yannick Bisson (detektiv William Murdoch), Helene Joy (Dr. Julia Ogden), Thomas Craig (Inspector Thomas Brackenreid), Jonny Harris (konstábl George Crabtree), Daniel Maslany (detektiv Llewellyn Watts), Charles Vandervaart (John Brackenreid)
Země:
Kanada, Velká Británie
Rok výroby:
2018
Popis:
Žádná tajemství. Pouze odpovědi.

Poněkud excentrický detektiv William Murdoch je obdařen zvláštním druhem intuice. Narozdíl od svých kolegů se nebojí při vyšetřování používat nové vědecké objevy své doby, jako jsou například otisky prstů nebo krevní testy. Inspektor Brackenreid, vedoucí oddělení, je ale zastáncem konvenčních vyšetřovacích metod. Naštěstí je Murdochovi nakloněna patoložka Ogdenová, která se nebojí vyzkoušet každý jeho bláznivý nápad, což jim mnohdy pomůže zajistit další stopy. Murdochův kolega konstábl Crabtree sice někdy není schopen pochopit vyspělé metody, ale jednou touží být jako on.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
ČT1

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.