Seriál Případy detektiva Murdocha

Sledovat seriál
Případy detektiva Murdocha
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Případy detektiva Murdocha online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 136 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1307 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Žádná tajemství. Pouze odpovědi.
Poněkud excentrický detektiv William Murdoch je obdařen zvláštním druhem intuice. Narozdíl od svých kolegů se nebojí při vyšetřování používat nové vědecké objevy své doby, jako jsou například otisky prstů nebo krevní testy. Inspektor Brackenreid, vedoucí oddělení, je ale zastáncem konvenčních vyšetřovacích metod. Naštěstí je Murdochovi nakloněna patoložka Ogdenová, která se nebojí vyzkoušet každý jeho bláznivý nápad, což jim mnohdy pomůže zajistit další stopy. Murdochův kolega konstábl Crabtree sice někdy není schopen pochopit vyspělé metody, ale jednou touží být jako on.

Žánr: Krimi, Drama, Mysteriózní
Režie: Gail Harvey, Steve Wright, Yannick Bisson, Michael DeCarlo, Michael McGowan, Leslie Hopeová
Hrají a postavy: Helene Joy (Dr. Julia Ogden), Yannick Bisson (Inspector William Murdoch), Thomas Craig (Inspector Brackenreid), Jonny Harris (Constable George Crabtree), Lachlan Murdoch (Constable Higgins), Georgina Reilly (Dr. Emily Grace)
Scénář: Graham Clegg, Jackie May, Adam Barken, Janet Maclean, Bobby Theodore, Phil Bedard
Země: Kanada, Velká Británie
Rok výroby: 2018-2021
Hodnocení: 81 %

Seznam epizod

Série 12:
(8) Bazén jmění - sledovat
(9) Tajemství a lež - sledovat
(10) Piráti Velkých jezer - sledovat
(11) Popelka na útěku - sledovat
(12) Šestkrát a dost - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko