Sledovat seriál Případy detektiva Murdocha online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Případy detektiva Murdocha online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní Případy detektiva Murdocha na ČT1!
  Sledovat Případy detektiva Murdocha online
Žánr:
krimi, drama, mysteriózní
Režie:
Norma Bailey
Hrají a postavy:
Elisa Moolecherryová (Miss Hanover), Yannick Bisson (detektiv William Murdoch), Helene Joy (Dr. Julia Ogden), Jonny Harris (konstábl George Crabtree), Lachlan Murdoch (Constable Henry Higgins), Alex Paxtonová (Winifred Pink)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2016
Popis:
Žádná tajemství. Pouze odpovědi.

Poněkud excentrický detektiv William Murdoch je obdařen zvláštním druhem intuice. Narozdíl od svých kolegů se nebojí při vyšetřování používat nové vědecké objevy své doby, jako jsou například otisky prstů nebo krevní testy. Inspektor Brackenreid, vedoucí oddělení, je ale zastáncem konvenčních vyšetřovacích metod. Naštěstí je Murdochovi nakloněna patoložka Ogdenová, která se nebojí vyzkoušet každý jeho bláznivý nápad, což jim mnohdy pomůže zajistit další stopy. Murdochův kolega konstábl Crabtree sice někdy není schopen pochopit vyspělé metody, ale jednou touží být jako on.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski