Sledovat seriál Rozpaky kuchaře Svatopluka online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Rozpaky kuchaře Svatopluka online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1303 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Rozpaky kuchaře Svatopluka
  Sledovat Rozpaky kuchaře Svatopluka online
Žánr:
Komedie
Režie:
František Filip
Hrají a postavy:
Josef Dvorák (Svatopluk Kurátko), Kateřina Macháčková (Chambermaid Hedvika), Josef Bláha (Chiefcook Havránek), Vlastimil Brodský (číšník Gráf), Zuzana Bydžovská (Cook Milada), Dagmar Havlová (Cook Sylva)
Země:
Československo
Rok výroby:
1985
Popis:
Třináctidílný seriál o kuchaři Svatopluku Kuřátkovi zachycuje radosti i starosti hlavního hrdiny na pracovišti i v soukromém životě. Je to první seriál, kde měli diváci možnost v určitých fázích ovlivnit, jak bude děj příběhu pokračovat. Hlasovalo se prostřednictvím vypínačů - rozsvěcováním nebo zhasínáním žárovek. Seriál Františka Filipa získal velkou popularitu rovněž díky skvělému hereckému obsazení a zajímavému scénáři Jaroslava Dietla.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
ČT3 ČT3 Archív a všechna videa pořadů televize ČT3 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski