Seriál
Píseň pro Rudolfa III.

Seriál Píseň pro Rudolfa III.
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Uzenář Rudolf žije ve svém stereotypu za pultem řeznictví. Jeho dcera Šárka, ctitelka hereckých a pěveckých hvězd té doby, má však bujnou fantazii a svého otce do nich dokáže vtáhnout a oživit tak jeho všední dny. Tyto fantazie pak v seriálu daly vzniknout řadě písní ve formátu, kterému se dnes říká videoklip. Reálný a vyfabulovaný příběh se vzájemně prolínají, což dodává seriálu komediální rozměr.

Žánr: Komedie, Muzikály
Režie: Jaromír Vašta
Hrají a postavy: Darek Vostřel (řezník Rudolf Vandas), Iva Janžurová (Šárka), Jiří Hrzán (čalounický učeň Vaněk), Lída Vostrčilová (Vandasova manželka), Stella Zázvorková (prodavačka v řeznictví), Marta Kubišová
Scénář: Jaroslav Dietl
Rok výroby: 1967
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: ČT1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina