Seriál Recept na lásku

Sledovat seriál
Recept na lásku
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Bohatý majitel restaurace Özgür na lásku nevěří. Jeho nová sousedka Ezgi ano, ale nemůže najít toho pravého muže. Jejich náhodné setkání vyústí v praktickou dohodu: on ji naučí, jak získat muže, který se jí líbí. Ona bude na oplátku při společenských příležitostech předstírat, že jsou pár. Jenže i tahle zdánlivě jednoduchá dohoda se pěkně zamotá.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Deniz Yorulmazer
Hrají a postavy: Can Yaman (Özgür Atasoy 14 dílů, 2020), Ozge Gurel (Ezgi Inal 14 dílů, 2020), Gürgen Öz (Levent Yazman 14 dílů, 2020), Fatma Toptas (Cansu Akman 14 dílů, 2020), Sarp Can Köroglu (Serdar Öztürk 14 dílů, 2020), Cemre Gümeli (Deniz Koparan 14 dílů, 2020)
Scénář: Banu Zengin Tak, Asli Zengin
Země: Turecko
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko