Seriál Případy inspektora Lynleyho

Sledovat seriál
Případy inspektora Lynleyho
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

On v podobném prostředí vyrůstal, ona si o něm myslí své. Teď jsou tu ovšem na jedné lodi...
Protiklady se prý přitahují. Ovšem v případě nové vyšetřovací dvojice, kterou - zřejmě nikoli bez jistých postranních úmyslů - vytvořil jejich šéf, asi toto rčení příliš platit nebude. Ti dva si totiž nemohou kápnout do noty. Na jedné straně zjemnělý, kultivovaný inspektor Lynley, ten "rychlokvašený oxfordský zlatý hoch, arogantní aristokratický spratek", jak o něm říká ona, na straně druhé plebejská, nesnesitelná a neoblíbená seržantka Haversová, "ženská jako minové pole", jak o ní říká on. Jenomže teď jsou na jedné lodi a musí spolupracovat.

Žánr: Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie: Graham Theakston
Hrají a postavy: Paul Hickey (Lafferty), Nathaniel Parker (Inspector Thomas Lynley), Sharon Smallová (Sergeant Barbara Havers), Kit Jackson (Patrick Middleton), Michael Feast (Asst. Commissioner Evans), Shaun Parkes (DC Winston Nkata)
Scénář: Elizabeth George, Ed Whitmore
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko