Sledovat seriál Případy inspektora Lynleyho online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Případy inspektora Lynleyho online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1151 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní, thriller Případy inspektora Lynleyho na Prima Krimi!
  Sledovat Případy inspektora Lynleyho online
Žánr:
krimi, drama, mysteriózní, thriller
Režie:
Robert Bierman
Hrají a postavy:
Isabella Calthorpeová (Emily Proctor), Sharon Smallová (detektiv Sergeant Barbara Havers), Nathaniel Parker (detektiv Inspector Thomas Lynley), Paul Hickey (Lafferty), Shaun Parkes (DC Winston Nkata), Ciaran McIntyre (O'Neill)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2001-2007
Popis:
On v podobném prostředí vyrůstal, ona si o něm myslí své. Teď jsou tu ovšem na jedné lodi...

Protiklady se prý přitahují. Ovšem v případě nové vyšetřovací dvojice, kterou - zřejmě nikoli bez jistých postranních úmyslů - vytvořil jejich šéf, asi toto rčení příliš platit nebude. Ti dva si totiž nemohou kápnout do noty. Na jedné straně zjemnělý, kultivovaný inspektor Lynley, ten "rychlokvašený oxfordský zlatý hoch, arogantní aristokratický spratek", jak o něm říká ona, na straně druhé plebejská, nesnesitelná a neoblíbená seržantka Haversová, "ženská jako minové pole", jak o ní říká on. Jenomže teď jsou na jedné lodi a musí spolupracovat.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski