Seriál Plechová kavalérie

Sledovat seriál
Plechová kavalérie
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Plechová kavalérie online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1322 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Normalizační seriál o partě kombajnérů z Nepomuku, kteří se svými stroji objíždějí Československo a pomáhají při žních. Do čela party je postaven Vít Kubánek, který musí svým kolegům dokázat, že náročnou funkci vedoucího brigády zvládne. Postupně si na svou stranu získává skoro celou partu, kromě nepřizpůsobivého kombajnéra Straky...

Žánr: Drama, Thriller
Režie: Jaroslav Dudek
Hrají a postavy: Jan Hartl (Vít Kubánek), Jaromír Hanzlík (Vilda Muclinger), Vladimír Menšík (Táta Holecek), Jaroslav Moučka (Reditel Kalhovec), Jan Skopeček (Predseda), Jan Hrušínský (Ludvík Kupec)
Scénář: Jaroslav Dietl
Země: Československo
Rok výroby: 1979
Hodnocení: 52 %

Seznam epizod

(4) Svačina - sledovat
(5) Když nastaly deště - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko