Sledovat seriál Velké sedlo online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Velké sedlo
  Sledovat 1430 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
František Mudra
Hrají a postavy:
Jana Janěková ml. (Palyzová), Pavel Nový (Jan Palyza), Jana Krausová (Ivana Opatová), Ivan Vyskočil (Jirí Sikita), Tomáš Jirman (Michal Stanek), Vítězslav Jandák (Jozin Uhercík)
Země:
Československo
Rok výroby:
1985
Popis:
Devítidílný seriál Jaroslava Dietla o pitné vodě a lidech kolem ní.

Snad trochu romantickou představu o vodohospodářích a jejich životě natočil pro Československou televizi Ostrava František Mudra. Bylo zapotřebí ukázat divákům člověka silného, zásadového a zoceleného, který neustupuje přívalu problémů. A i když ztratí rodinu, stále se znovu staví na nohy.
Hodnocení:
55 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko