Seriál Dobrodružství kriminalistiky

Sledovat seriál
Dobrodružství kriminalistiky
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dobrodružství kriminalistiky online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 130 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1350 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Cyklus hraných příběhů z různých oborů kriminalistiky. Na základě skutečných případů historických postav z řady zemí se rozvíjejí fabulované příběhy od založení prvního detektivního sboru v Anglii v roce 1747 až hluboko do století dvacátého. Jednotlivé epizody se zaměřují na momenty, v nichž se v práci kriminalistů uplatnily nové vědecké metody, např. trasologie, daktyloskopie, balistika, patologie, toxikologie, písmoznalectví, antropologie, mechanoskopie, rentgenologie či psychologie a na jejich zavedení do kriminalistické i soudní praxe.

Žánr: Historický, Krimi
Režie: Antonín Moskalyk
Hrají a postavy: Petr Kostka (Serg. Faurot), Miroslav Moravec (detektiv Martens), Radoslav Brzobohatý (šerif), Josef Somr (John Haycock), Dušan Blaškovič (Banker Lofter), Soběslav Sejk (Banker Webster)
Scénář: Jaroslav Šikl, Jan Šikl, Antonín Moskalyk
Země: Československo, Německo
Rok výroby: 1989-1991
Hodnocení: 86 %

Seznam epizod

(4) Otisk - sledovat
(5) Střela - sledovat
(6) Krev - sledovat
(7) Rekonstrukce - sledovat
(8) Tým - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko