Seriál Dobrodružství kriminalistiky

Sledovat seriál
Dobrodružství kriminalistiky
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dobrodružství kriminalistiky online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 135 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1296 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Cyklus hraných příběhů z různých oborů kriminalistiky. Na základě skutečných případů historických postav z řady zemí se rozvíjejí fabulované příběhy od založení prvního detektivního sboru v Anglii v roce 1747 až hluboko do století dvacátého. Jednotlivé epizody se zaměřují na momenty, v nichž se v práci kriminalistů uplatnily nové vědecké metody, např. trasologie, daktyloskopie, balistika, patologie, toxikologie, písmoznalectví, antropologie, mechanoskopie, rentgenologie či psychologie a na jejich zavedení do kriminalistické i soudní praxe.

Žánr: Krimi, Historický
Režie: Antonín Moskalyk
Hrají a postavy: Petr Kostka (Castilho), Pavel Rímský (Advocate Hummel), Radoslav Brzobohatý (Lucas), Ladislav Potměšil (Agent Kalina), Pavel Pípal (Balthazard), Gustav Bubník (Constable)
Scénář: Pavlina Solo, Jaroslav Šikl, Jan Šikl, Antonín Moskalyk, Miloš Fedaš
Země: Československo, Německo
Rok výroby: 1989-1992
Hodnocení: 85 %

Seznam epizod

(20) Duplikát - sledovat
(21) Padělek - sledovat
(22) Hon na rozhlasových vlnách - sledovat
(23) Volavka - sledovat
(24) Portrét duše - sledovat
(25) Vlas - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko