Sledovat seriál Dobrodružství kriminalistiky online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dobrodružství kriminalistiky online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1154 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online historický, krimi Dobrodružství kriminalistiky na ČT1!
  Sledovat Dobrodružství kriminalistiky online
Žánr:
historický, krimi
Režie:
Antonín Moskalyk
Hrají a postavy:
Nelly Gaierová (Klára Grosbyová), Vlasta Fabiánová (Eleonora Rawlisonová), Jürgen Heinrich (Lloyd), Jana Šulcová (Lloydová), Marek Vašut (Inspector Neil), Ľubomír Paulovič (Bernard Spilbury)
Země:
Československo, Německo
Rok výroby:
1989-1991
Popis:
Cyklus hraných příběhů z různých oborů kriminalistiky. Na základě skutečných případů historických postav z řady zemí se rozvíjejí fabulované příběhy od založení prvního detektivního sboru v Anglii v roce 1747 až hluboko do století dvacátého. Jednotlivé epizody se zaměřují na momenty, v nichž se v práci kriminalistů uplatnily nové vědecké metody, např. trasologie, daktyloskopie, balistika, patologie, toxikologie, písmoznalectví, antropologie, mechanoskopie, rentgenologie či psychologie a na jejich zavedení do kriminalistické i soudní praxe.
Hodnocení:
86 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski