Sledovat seriál
Dobrodružství kriminalistiky
online

Seriál Dobrodružství kriminalistiky
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dobrodružství kriminalistiky online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 152 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 392 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Cyklus hraných příběhů z různých oborů kriminalistiky. Na základě skutečných případů historických postav z řady zemí se rozvíjejí fabulované příběhy od založení prvního detektivního sboru v Anglii v roce 1747 až hluboko do století dvacátého. Jednotlivé epizody se zaměřují na momenty, v nichž se v práci kriminalistů uplatnily nové vědecké metody, např. trasologie, daktyloskopie, balistika, patologie, toxikologie, písmoznalectví, antropologie, mechanoskopie, rentgenologie či psychologie a na jejich zavedení do kriminalistické i soudní praxe.

Žánr: Krimi, Historický
Hrají a postavy: Petr Kostka (Castilho), Pavel Rímský (Advocate Hummel), Radoslav Brzobohatý (Lucas), Ladislav Potměšil (Agent Kalina), Pavel Pípal (Balthazard), Gustav Bubník (Constable)
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 86 %
Vysíláno na: ČT1

Seznam epizod

vysíláno 3.5. (1) Stopa - sledovat
vysíláno 10.5. (2) Jed - sledovat
vysíláno 17.5. (3) Bertillonáž - sledovat
vysíláno 24.5. (4) Otisk - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська