Sledovat seriál Odpal, pane Beane online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Odpal, pane Beane online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1288 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Odpal, pane Beane
  Sledovat Odpal, pane Beane online
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
John Birkin
Hrají a postavy:
Rowan Atkinson (pan Bean), Jacqueline Defferaryová (žena in Laundry Room), Grant Masters (muž in Laundry Room), David Battley (Golf Attendant), Marilyn Finlay, Teddy (Teddy)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1995
Popis:
Každý ho zná. Obyčejný nenápadný chlapík středního věku a ze střední vrstvy. Jeho přátelé a rodina snad ani neexistují a jakékoliv navázání nějakého vztahu skončí katastrofou. Nemá rád lidi, má rád jenom sám sebe (snad ještě svého medvídka). Věčný smolař, který zažívá úplně obyčejné věci. Ale ke všemu má svůj originální a vtipný postoj. Snad proto ho všichni milují. To je Mr. Bean.
Hodnocení:
83 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski