Sledovat seriál Ocaleni online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Ocaleni online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1536 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Ocaleni
  Sledovat Ocaleni online
Žánr:
Drama, Science Fiction
Režie:
Jamie Payne, Andrew Gunn, Iain B. MacDonald, Farren Blackburn, David Evans, John Alexander
Hrají a postavy:
Julie Grahamová (Abby Grant), Max Beesley (Tom Price), Paterson Joseph (Greg Preston), Zoe Tapperová (Anya Raczynski), Phillip Rhys (Aalim Sadiq), Chahak Patel (Najid Hanif)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Smrtelný virus zasahuje Zemi a lidstvo stojí před největší zkouškou za celou svoji historii. Každý člověk bez ohledu na svoje náboženství nebo barvu pleti je ochromen, zprvu nenápadně vypadající chřipková epidemie se rozrůstá do epických rozměrů a vymírá 90% veškeré populace, malá hrstka zbylých se snaží o přežití, pouze heslo "Všichni za jednoho, jeden za všechny" je může udržet naživu. Zda je nastalá otázka vyhynutí dílem člověka či přírody můžete zjistit v šesti dílné minisérie z dílny BBC. Pokračování divácky úspěšné první série se připravuje.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski