Sledovat seriál
Místo činu
online

Seriál Místo činu
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Místo činu online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 144 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 481 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Policejní detektivové pracují na řešení kriminálních případů.
Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.

Hrají a postavy: Klaus J. Behrendt (Hauptkommissar Max Ballauf), Miroslav Němec (kriminální komisař Ivo Batic), Udo Wachtveitl (kriminální komisař Franz Leitmayr), Dietmar Bär (Hauptkommissar Freddy Schenk), Ulrike Folkertsová (Lena Odenthal), Joe Bausch (Dr. Joseph Roth)
Země: Německo
Rok výroby: 1969-2021
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: ČT1

Seznam epizod

vysíláno 17.10. Skrýš - sledovat
vysíláno 31.10. Nadešel čas - sledovat
vysíláno 14.11. Záchrana byla tak blízko - sledovat
vysíláno 28.11. Domov nade vše - sledovat
vysíláno 5.12. Chladní a mrtví - sledovat
vysíláno 16.10. (1059) Wer jetzt allein ist - sledovat
vysíláno 24.10. (1100) Nemesis - sledovat
vysíláno 7.11. (1144) Parasomnie - sledovat
vysíláno 21.11. (1174) Unsichtbar - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська