Sledovat seriál Lovci prokletých pokladů online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Lovci prokletých pokladů online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1421 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Lovci prokletých pokladů
  Sledovat Lovci prokletých pokladů online
Žánr:
Akční, Dobrodružný
Režie:
Steve Boyum, Guy Norman Bee, Holly Daleová, Tawnia McKiernan, Alrick Riley, Craig Siebels
Hrají a postavy:
Matt Barr (Danny McNamara 13 dílů, 2019-2020), Sofia Pernas (Lexi Vaziri 13 dílů, 2019-2020), James Callis (Simon Hardwick 12 dílů, 2019), Katia Winterová (Gwen Karlsson 12 dílů, 2019), Oded Fehr (Karim Farouk 8 dílů, 2019), Antonio Cupo (Captain Bruno Fabi 8 dílů, 2019)
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Bývalý agent FBI a expert na starožitnosti Danny McNamara se spojí se šikovnou zlodějkou umění Lexi Vaziriovou, aby zastavili nebezpečného teroristu Karima Farouka, který své útoky financuje prodejem kradených uměleckých děl a pokladů. Hrdinové se vydávají na dobrodružnou výpravu po celém světě s cílem dopadnout bezohledného zločince a drzého zloděje pokladů. Nečekaně se však ocitnou uprostřed dva tisíce let staré bitvy o kolébku civilizace.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko