Sledovat seriál Lekarze na start online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Lekarze na start
  Sledovat 1600 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Melodrama, Dobové
Režie:
Jakub Skoczen, Leszek Korusiewicz, Sylwester Jakimow, Grzegorz Lewandowski, Jose Iglesias Vigil, Kamila Fidler
Hrají a postavy:
Dominika Kryszczynska (Dr. Zuzanna Marciniak 52 dílů, 2017), Kamil Szeptycki (Dr. Piotr Szuma 52 dílů, 2017), Zuzanna Grabowska (Dr. Marta Pociej 52 dílů, 2017), Filip Gurlacz (Dr. Lukasz Zbierski 52 dílů, 2017), Maria Pawlowska (Dr. Dagmara Stawska 52 dílů, 2017), Kamil Szklany (Dr. Krzysztof Kilian 52 dílů, 2017)
Scénář:
Karolina Aleksa, Izabela Aleksandrowicz, Joanna Budzowska, Dominika Hilszczanska, Bartosz Janiszewski, Dorota Jankojc-Poddebniak
Země:
Polsko
Rok výroby:
2017
Popis:
Serial przedstawia losy absolwentów medycyny (Zuzy, Dagi, Piotra, Marty i Łukasza). Wszyscy w jednym roku trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. To tam cała piątka starać się będzie o rezydenturę na oddziale chirurgii, stawiać swoje pierwsze diagnozy, przeprowadzać poważne zabiegi, ale także ratować i tracić pierwszych pacjentów. Czy poradzą sobie z tak wielką presją? Ich zawodowe perypetie splatać się będą z życiowymi zawirowaniami. Jak wiele zaryzykują, by ratować zdrowie i życie pacjentów?
Hodnocení:
65 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko