Sledovat seriál Julie Lescautová online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Julie Lescautová online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Julie Lescautová online
Žánr:
akční, krimi
Režie:
Jacob Berger
Hrají:
Véronique Genestová (Julie Lescaut), Mouss Diouf (Justin N'Guma), François Marthouret (Paul), Renaud Marx (David Kaplan), Joséphine Serreová (Babou), Jennifer Lauretová (Sarah)
Země:
Francie
Rok výroby:
1996
Popis:
Vrchní policejní komisařka Julie je sice křehká žena, ale u podsvětí i u svých kolegů budí oprávněný respekt...

V hlavní roli je pětatřicetiletá rozvedená komisařka Julie Lescaut která přes den rozplétá kriminální případy a večer se věnuje výchově dvou svých dětí starší Sáry (Sarah) a té mladší Babou (Elisabeth). Její seriálový manžel Paul Lescaut nesnesl těžké soužití s policistkou a proto se rozvedl.Julie si po nějaké době našla přítele advokáta Pierra Verdona ten je rozvedený a má syna Roména. V práci s Julii pracují: kapitán N´guma, poručík Kaplan, Motta a Zorra specializují se na informatiku.
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
Prima Krimi

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.