Sledovat seriál Julie Lescautová online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Julie Lescautová online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1431 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Julie Lescautová
  Sledovat Julie Lescautová online
Žánr:
Akční, Krimi
Režie:
Alain Choquart
Hrají a postavy:
Véronique Genestová (Julie Lescaut), Jean-Charles Chagachbanian (Roland), Guillaume Gabriel (Gilles), Leslie Coutterand (Mado), Alexis Desseaux (Motta), Anna Balaguy (Vanessa)
Země:
Francie
Rok výroby:
1994-2013
Popis:
Vrchní policejní komisařka Julie je sice křehká žena, ale u podsvětí i u svých kolegů budí oprávněný respekt...

V hlavní roli je pětatřicetiletá rozvedená komisařka Julie Lescaut která přes den rozplétá kriminální případy a večer se věnuje výchově dvou svých dětí starší Sáry (Sarah) a té mladší Babou (Elisabeth). Její seriálový manžel Paul Lescaut nesnesl těžké soužití s policistkou a proto se rozvedl.Julie si po nějaké době našla přítele advokáta Pierra Verdona ten je rozvedený a má syna Roména. V práci s Julii pracují: kapitán N´guma, poručík Kaplan, Motta a Zorra specializují se na informatiku.
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski