Sledovat seriál
Julie Lescautová
online

Seriál Julie Lescautová
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Julie Lescautová online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 423 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Vrchní policejní komisařka Julie je sice křehká žena, ale u podsvětí i u svých kolegů budí oprávněný respekt...
V hlavní roli je pětatřicetiletá rozvedená komisařka Julie Lescaut která přes den rozplétá kriminální případy a večer se věnuje výchově dvou svých dětí starší Sáry (Sarah) a té mladší Babou (Elisabeth). Její seriálový manžel Paul Lescaut nesnesl těžké soužití s policistkou a proto se rozvedl.Julie si po nějaké době našla přítele advokáta Pierra Verdona ten je rozvedený a má syna Roména. V práci s Julii pracují: kapitán N´guma, poručík Kaplan, Motta a Zorra specializují se na informatiku.

Žánr: Akční, Krimi
Hrají a postavy: Véronique Genestová (Julie Lescaut), Jennifer Lauretová (Sarah), Alexis Desseaux (Motta), Mouss Diouf (Justin N'Guma), Joséphine Serreová (Babou), Pierre Cognon (Agent Héroux)
Země: Francie
Rok výroby: 1994-2013
Hodnocení: 65 %
Vysíláno na: Prima Krimi

Seznam epizod

Série 7:
(4) Dobrovolníci - sledovat
(5) Nedotknutelný - sledovat
(6) Slepá vášeň - sledovat
(7) Neviditelná smrt - sledovat
(8) Časovka - sledovat
Série 8:
(1) Vykoupení - sledovat
(2) Diplomatická imunita - sledovat
(3) Ve stínu Eiffelovky - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko