Sledovat seriál Hříchy pro diváky detektivek online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hříchy pro diváky detektivek online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 110 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1173 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Hříchy pro diváky detektivek
  Sledovat Hříchy pro diváky detektivek online
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi, Thriller
Režie:
Dušan Klein
Hrají a postavy:
Dagmar Veškrnová-Havlová, Jiří Zahajský, Jan Šťastný, Pavel Trávníček, Ivan Trojan, Svatava Hubeňáková
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Tato detektivní série volně navazuje na seriál Hříchy pro pátera Knoxe. Jedná se o druhou desítku oblíbených kriminálních případů, další cyklus Hříchů. Nikoliv však už pro pátera Knoxe, ale pro diváky detektivek. Autorem a režisérem je Dušan Klein, v roli "detektiva v sukních" bude zasahovat Dagmar Veškrnová. I v této sérii se diváci mohou stát "detektivy - amatéry" a při krátkém přerušení příběhu v závěru a rekapitulaci událostí si ověřit svůj důvtip a talent kombinovat, odhadovat a typovat, kdo je pachatelem.
Hodnocení:
65 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski