Sledovat seriál Hříchy pro diváky detektivek online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hříchy pro diváky detektivek online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1048 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, krimi, thriller Hříchy pro diváky detektivek na ČT1!
  Sledovat Hříchy pro diváky detektivek online
Žánr:
drama, komedie, krimi, thriller
Režie:
Dušan Klein
Hrají a postavy:
Dagmar Veškrnová-Havlová, Jiří Zahajský, Jan Šťastný, Pavel Trávníček, Ivan Trojan, Svatava Hubeňáková
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Tato detektivní série volně navazuje na seriál Hříchy pro pátera Knoxe. Jedná se o druhou desítku oblíbených kriminálních případů, další cyklus Hříchů. Nikoliv však už pro pátera Knoxe, ale pro diváky detektivek. Autorem a režisérem je Dušan Klein, v roli "detektiva v sukních" bude zasahovat Dagmar Veškrnová. I v této sérii se diváci mohou stát "detektivy - amatéry" a při krátkém přerušení příběhu v závěru a rekapitulaci událostí si ověřit svůj důvtip a talent kombinovat, odhadovat a typovat, kdo je pachatelem.
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski