Sledovat seriál Futurama online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Futurama online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1422 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Futurama
  Sledovat Futurama online
Žánr:
Animovaný, Drama, Komedie, Science Fiction, Sitcom
Režie:
Edmund Fong
Hrají a postavy:
Billy West (Zapp Brannigan (hlas)), Katey Sagalová (Turanga Leela (hlas)), John Di Maggio (Jose Luis (hlas)), Tress MacNeilleová (Dr. Cahill (hlas)), Maurice LaMarche (Small Rock Alien / The Borax Kid (hlas)), Lauren Tomová (Amy Wong (hlas))
Scénář:
J. Stewart Burns, Matt Groening, David X. Cohen
Země:
USA
Rok výroby:
1999-2012
Popis:
Budoucnost je zde!

Celý seriál začíná v New Yorku 31. prosince 1999. Poslíček Philip J. Fry musí doručit pizzu do laboratoře kryogeniky, kde omylem spadne do jedné v buněk a je zmražen na 1000 let. Probudí se až 31. prosince 2999 do úplně nového světa. Potká robota Bendera a mimozemšťanku Leelu a společně pak dostanou práci v rozvážkové firmě Fryova vzdáleného synovce Planet Express.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko