Sledovat seriál Futurama online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Futurama online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1051 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, komedie, drama, sci-fi, sitcom Futurama na Prima Cool!
  Sledovat Futurama online
Žánr:
animovaný, komedie, drama, sci-fi, sitcom
Režie:
Bret Haaland, Rich Moore
Hrají a postavy:
Billy West (Zapp Brannigan), Katey Sagalová (Turanga Leela), John Di Maggio (Bender), Tress MacNeilleová (Tinny Tim), Maurice LaMarche (Calculon), Dan Castellaneta (Robot Devil)
Země:
USA
Rok výroby:
2001-2010
Popis:
Budoucnost je zde!

Celý seriál začíná v New Yorku 31. prosince 1999. Poslíček Philip J. Fry musí doručit pizzu do laboratoře kryogeniky, kde omylem spadne do jedné v buněk a je zmražen na 1000 let. Probudí se až 31. prosince 2999 do úplně nového světa. Potká robota Bendera a mimozemšťanku Leelu a společně pak dostanou práci v rozvážkové firmě Fryova vzdáleného synovce Planet Express.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski