Sledovat seriál Futurama online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Futurama online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, komedie, drama, science fiction, sitcom Futurama na Prima Cool!
  Sledovat Futurama online
Žánr:
animovaný, komedie, drama, science fiction, sitcom
Režie:
Chris Louden, Chris Loudon, Rich Moore
Hrají a postavy:
Billy West (Judge Ron Whitey), Katey Sagalová (Turanga Leela), John Di Maggio (Curly Joe), Tress MacNeilleová (Linda), Maurice LaMarche (muž in Park / Aracneon / Madison Cube Garden Stage), Phil LaMarr (Reverend Preacherbot)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Budoucnost je zde!

Celý seriál začíná v New Yorku 31. prosince 1999. Poslíček Philip J. Fry musí doručit pizzu do laboratoře kryogeniky, kde omylem spadne do jedné v buněk a je zmražen na 1000 let. Probudí se až 31. prosince 2999 do úplně nového světa. Potká robota Bendera a mimozemšťanku Leelu a společně pak dostanou práci v rozvážkové firmě Fryova vzdáleného synovce Planet Express.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
Prima Cool

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.