Sledovat seriál
Grand Hotel
online

Seriál Grand Hotel
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Grand Hotel online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 136 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 562 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Píše se rok 1905. Mladík Julio dorazí do Grand Hotelu, idylického místa uprostřed přírody, vyšetřovat zmizení své sestry. Získá práci jako číšník a setká se zde se sexy bohatou dcerou majitele. Zamiluje se do ní a pouští se tak do nebezpečného románku, zatímco ona se stává jediným člověkem, který mu pomáhá odhalit pravdu o zmizení jeho sestry. Zjistěte všechna tajemství a záhady skryté v nádherném Grand Hotelu.

Hrají a postavy: Adriana Ozoresová (Do?a Teresa), Amaia Salamanca (Alicia Alarcón), Yon González (Julio Olmedo), Eloy Azorin (Javier Alarcón), Fele Martínez (Alfredo Vergara), Pep Anton Munoz (Ayala)
Země: Španělsko
Rok výroby: 2011-2013
Hodnocení: 83 %
Vysíláno na: AXN AXN White

Seznam epizod

Série 3:
(11) La venta - sledovat
(12) El torreón - sledovat
(13) Nobleza obliga - sledovat
(14) La subasta - sledovat
(17) El escarmiento - sledovat
(18) La ejecución - sledovat
(19) La salud de los difuntos - sledovat
(20) Revancha - sledovat
(21) El sacrificio - sledovat
(22) Cholera - sledovat
(23) Grand Hotel - sledovat
(24) Grand Hotel - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko