Seriál
Expozitura

Seriál Expozitura
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Jak správně tušíte, celý příběh bude zasazen do prostředí kriminální policie, která se bude snažit během šestnácti napínavých a dramatických dílů rozplétat nejzajímavější příběhy české kriminalistiky. Vesměs půjde o jedny z nejznámějších procesů, které tvoří kupříkladu Berdychův gang, různé sorty mafií, bratři Zadamští nebo proslulý král českého podsvětí František Mrázek. Všechny tyto vzrušující zápletky v pořadu Expozitura však spojuje jedna zásadní postava, kterou bude nadějná a ctižádostivá policistka, společně se svým kolegou. Právě ona pozná druhou stranu zákona, uplácení a nezkrotnou sílu politické moci. Čím hlouběji bude odhalovat jednotlivé případy, tím více bude sama zaplete do jejich průběhů. Následkem toho se bude stahovat i pomyslná smyčka nad jejím životem.

Žánr: Akční, Krimi
Hrají a postavy: Hana Vagnerová (Tereza Hodačová), Robert Jašków (Zuzana Chládková), Jan Dolanský (Ota Kofčin), Pavel Zedníček (Vladimir Orava), Zuzana Bydžovská (Anna Hajnova), Jan Novotný (Viktor Skutek)
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: Nova Gold
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina