Sledovat seriál Expozitura online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Expozitura online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 110 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1188 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Expozitura
  Sledovat Expozitura online
Žánr:
Akční, Krimi
Režie:
Petr Kotek
Hrají a postavy:
Hana Vagnerová (Tereza Hodačová), Robert Jašków (Zuzana Chládková), Jan Kanyza (Viktor Skutek), Jan Dolanský (Ota Kofčin), Roman Blumaier (Emir), Pavel Zedníček (Vladimir Orava)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2009
Popis:
Jak správně tušíte, celý příběh bude zasazen do prostředí kriminální policie, která se bude snažit během šestnácti napínavých a dramatických dílů rozplétat nejzajímavější příběhy české kriminalistiky. Vesměs půjde o jedny z nejznámějších procesů, které tvoří kupříkladu Berdychův gang, různé sorty mafií, bratři Zadamští nebo proslulý král českého podsvětí František Mrázek. Všechny tyto vzrušující zápletky v pořadu Expozitura však spojuje jedna zásadní postava, kterou bude nadějná a ctižádostivá policistka, společně se svým kolegou. Právě ona pozná druhou stranu zákona, uplácení a nezkrotnou sílu politické moci. Čím hlouběji bude odhalovat jednotlivé případy, tím více bude sama zaplete do jejich průběhů. Následkem toho se bude stahovat i pomyslná smyčka nad jejím životem.
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski