Sledovat seriál
Charlieho andílci
online

Seriál Charlieho andílci
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Charlieho andílci online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 144 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 520 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Nejsou svatí.
Tři krásné ženy, miamská policistka Kate, která padla v nemilost, závodnice s tajemnou minulostí Eva a šikovná zlodějka Abby, dostaly šanci na vykoupení, když byly přijaty anonymním milionářem Charliem Townsendem. Jejich novou pracovní náplní je řešit zločiny. Mezitím však zápasí i se svými osobními problémy v lásce a přátelství.

Hrají a postavy: Annie Ilonzeh (Kate Prince 8 dílů 2011), Minka Kellyová (Eve French 8 dílů 2011), Rachael Taylorová (Abby Sampson 8 dílů 2011), Ramon Rodriguez (John Bosley 8 dílů 2011), Isaiah Mustafa (detektiv Ray Goodson 2 díly 2011), John Terry (Victor Sampson 2 díly
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 44 %
Vysíláno na: AXN

Seznam epizod

vysíláno 27.1. (1) Charlieho andílci - sledovat
vysíláno 30.1. (2) Charlieho andílci - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська