Sledovat seriál Chalupáři online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Chalupáři online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1545 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Chalupáři
  Trailer k pořadu Chalupáři   Sledovat Chalupáři online
Žánr:
Komedie
Režie:
František Filip
Hrají a postavy:
Jiří Sovák (Evzen Huml), Josef Kemr (Bohous Císar), Jiřina Bohdalová (Dása Fuchsová), Jana Hlaváčová (Jaroslava Krbcová), Josef Vinklář (Alois Krbec, taxikár), Josef Větrovec (Mrázek, taxikár / predseda)
Scénář:
Václav Borovička, František Vlček
Země:
Československo
Rok výroby:
1975
Popis:
Jedenáctidílný seriál komediálních příběhů z roku 1975. Evžen Huml (Jiří Sovák), kontrolor obchodních inventur ve výslužbě, žije v těsném bytě s vnukem Slávkem, dcerou Jarčou a svým zetěm. Rodina má dědova protivného a nesnesitelného chování dost, neustále je kontroluje, proto mu koupí chalupu v půvabné vesničce s názvem Třešňová, kde pan Huml získává nedoprovolného nájemníka, důchodce a družstevního udržbáře, Bohouše Císaře (Josef Kemr).
Hodnocení:
85 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko