Sledovat seriál
Bílá princezna
online

Seriál Bílá princezna
  Trailer k pořadu Bílá princezna Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Bílá princezna online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 402 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Výpravné historické drama Bílá princezna, natočené podle románu Philippy Gregoryové, vypráví příběh o moci, rodině, lásce a zradě, ve kterém můžeme sledovat jedno z nejbouřlivějších období britské historie unikátním pohledem žen. Manželství mezi Alžbětou z Yorku a králem Jindřichem VII. oficiálně znamenalo ukončení válek růží, ale reálná bitva o trůn ještě zdaleka neskončila.

Hrají a postavy: Jodie Comer (Princess Elizabeth), Jacob Collins-Levy (Henry VII), Chris Barnicoat (Tudor Guard), Rebecca Benson (Margaret Plantagenet), Mark Anthony Games (Tudor Servant), Ian Massey (Tudor Servant)
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: ČT2

Seznam epizod

(1) V loži s nepřítelem - sledovat
(2) Boj o přízeň - sledovat
(3) Burgundsko - sledovat
(4) Nápadník trůnu - sledovat
(5) Zrádci - sledovat
(6) Anglická krev na anglické půdě - sledovat
(7) Dva králové - sledovat
(8) Staré kletby - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko