Seriál
Big Ben

Seriál Big Ben
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Velké zločiny potřebují velkého kriminalistu. Největší ze všech je Ben - nebo alespoň nejtěžší...
Městečko Tölz vypadá tak idylicky a spořádaně, až se zdá, že v něm není zapotřebí ani policejní stanice. Stačí však poodhrnout kulisy, a objeví se rozbujelý zločin a korupce. A to je právě práce pro policistu. Pro velkého policistu. A stěží byste našli většího, než je policejní inspektor Benno, přezdívaný Big Ben. Benno má dvě velké vášně: spravedlnost a - jídlo. První vášeň zcela uspokojuje jeho zaměstnání, na uspokojení té druhé pečlivě dohlíží jeho matka.

Originální název:

Der Bulle von Tölz

Žánr: Krimi, Komedie
Hrají a postavy: Ottfried Fischer (Benno Berghammer), Ruth Drexelová (Resi Berghammer), Katerina Jacob (Sabrina Lorenz), Udo Thomer (Polizeihauptmeister Anton Pfeiffer), Norbert Heckner (Dr. Sprung), Michael Lerchenberg (Prälat Hinter)
Země: Německo
Rok výroby: 2008-2009
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Prima Krimi

Recenze seriálu Big Ben:

Ač už je to dlouho, co jsem tenhle seriál viděla poprvé, zase se na něho musím dívat ;-) . Ben je prostě postava, která se jen tak někde nevidí. Německé filmy a seriály moc nemusím, ale na tenhle je prostě klasika. Nejvíc ze všeho mám ráda Rezi. Nemine den, aby se svému synovi nepletla do nějakého vyšetřování :-) . K tomu ještě Sabrina, místní farář a vykutálení politici. Prostě sranda jak má být.
70% vampzaba
Přitroublá matka neskutečně nevzhledného vyšetřovatele, promiskuitní kolegyně, blbý policajt, vyčůraný zaměstnanec Vatikánu, bezohledný podnikatel... Přidejte si nacionální patriotismus Bavorska a máte super směsici. Možná právě proto seriál miluje celá naše rodina a jednotlivé díly sledujeme s nadšením, ačkoli známe vraha ještě dříve, než samotný autor scénáře. Doporučuji, určitě méně škodlivá podívaná, než trapné soutěže typu "Kdo nezpívá s námi, není Bílá!".
90% holek397
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina