Seriál Big Ben

Sledovat seriál
Big Ben
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Big Ben online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 134 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1326 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Velké zločiny potřebují velkého kriminalistu. Největší ze všech je Ben - nebo alespoň nejtěžší...
Městečko Tölz vypadá tak idylicky a spořádaně, až se zdá, že v něm není zapotřebí ani policejní stanice. Stačí však poodhrnout kulisy, a objeví se rozbujelý zločin a korupce. A to je právě práce pro policistu. Pro velkého policistu. A stěží byste našli většího, než je policejní inspektor Benno, přezdívaný Big Ben. Benno má dvě velké vášně: spravedlnost a - jídlo. První vášeň zcela uspokojuje jeho zaměstnání, na uspokojení té druhé pečlivě dohlíží jeho matka.

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Walter Bannert
Hrají a postavy: Ottfried Fischer (Benno Berghammer), Ruth Drexelová (Resi Berghammer), Katerina Jacob (Sabrina Lorenz), Udo Thomer (Polizeihauptmeister Anton Pfeiffer), Diana Körnerová (Staatsanwältin Zirner), Anica Dobraová (Maria Burgicz)
Scénář: Walter Bannert, Regina Gmeiner
Země: Německo
Rok výroby: 1996-2005
Hodnocení: 70 %

Seznam epizod

Série 4:
(4) Salcburská specialita - sledovat
(5) Volný pád - sledovat
(6) Malování s Vincentem - sledovat
(7) Berlínský vzduch - sledovat
(8) Třídní sraz - sledovat
(9) Oslnivá krása - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko