Seriál
Ach, ty vraždy!

Seriál Ach, ty vraždy!
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Doktorka Kalendová, advokátka v důchodu, často pomáhá svému vnukovi Kamilovi, nepříliš šikovnému policistovi, řešit vraždy. Nebojí se vyšetřovat v přestrojení, v čemž jí pomáhá i to, že je ochotnicí a má spoustu kostýmů.

Žánr: Krimi, Komedie
Režie: Zdeněk Zelenka
Hrají a postavy: Jiřina Bohdalová (JUDr. Kalendová), Václav Jílek (por. Kamil Kalenda), František Němec (policejní rada Drtina), Jiří Štěpnička (mjr. Dymák), Filip Blažek (npr. Materna), Petr Kostka (Dr. Foldyna)
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Prima LOVE

Recenze seriálu Ach, ty vraždy!:

...jak - soudě podle dosavadních komentářů, je možné nepochopit nadsázku, komediální ironii a parodii... Vcelku slušné, vynikající herecké výkony, parádní režijní práce... Jen - jak už jsem psal, je třeba tuhle serii vnímat spíše jako feerii než jako pokus o vykreslení reality... :-D
80% mowla
Na docela kvalitní kriminální seriály co se u nás teď točí patří tohle mezi ty horší.
40% cz_Marty_cz
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina