Sledovat film
Ztraceni v Mnichově
online

Film Ztraceni v Mnichově
  Trailer  k filmu Ztraceni v Mnichově
Přehrajte si film Ztraceni v Mnichově online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 523 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Ztraceni v Mnichově

Český novinář unese během tiskové konference devadesátiletého papouška, jediného žijícího svědka událostí okolo Mnichova 1938.

Režie: Petr Zelenka
Hrají a postavy: Marcial Di Fonzo Bo (dialogový kouč sira „P“: Jean Dupont), Jana Plodková (sekretářka Francouzského institutu Jana), Jitka Schneiderová (Pavlova žena Dana), Václav Neužil (Viktor manžel Jany), Stanislas Pierret (Aniččin milý šofér Pavel), Mart
Scénář: Petr Zelenka
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 69 %

Recenze filmu Ztraceni v Mnichově:

Příběh o papouchovi, který mluví hlasem Daladiera, byl úžasný. Bylo to krásně prdlý, ujetý a hodně vtipný. Potom ale přijde zlom a vypráví se film o tom, jak se točil film o předešlé polovině. Také by to nebylo až tak špatné, jenže se věnuje tolika tématům a zápletkám, že to absolutně rozkouskovalo film do takových epizodek, že už mi bylo vlastně všechno fuk. Spíš jsem si připadal jak při sledování miniseriálu, kde každá epizodka má zhruba 5 minut. Myšlenku filmu nechci hodnotit, protože mám raději filmy bez myšlenky, ale na které se dobře dívá. Předchozí podobně laděný film Petra Zelenky Karamazovi je právě takový. A tedy mnohem lepší. No a jako Příběhy obyčejného šílenství je pouze první polovina filmu.
60% jakubmrklovsky
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina