Film
Zprávař 2 - Legenda pokračuje

Film Zprávař 2 - Legenda pokračuje
  Trailer k filmu Zprávař 2 - Legenda pokračuje Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

K popukání.
Už je to tu, Ameriko - Ron Burgundy je zpět a je ještě vtipnější, než kdy dřív! O práci ho připravila manželka - rovněž televizní hlasatelka. Ale Ron se nedá, vezme si na pomoc celý televizní tým a vydá se do boje proti své nové rivalce. Ustojí Ron tíhu svého ega a rafinovaného účesu? V této komedii, o které se mnozí filmoví kritikové vyjadřují jako o "jednom z nejvtipnějších snímků roku" je možné vše!

Originální název:

Anchorman 2: The Legend Continues

Žánr: Komedie
Režie: Adam McKay
Hrají a postavy: Will Ferrell (Ron Burgundy), Steve Carell (Brick Tamland), Paul Rudd (Brian Fantana), David Koechner (Champ Kind), Christina Applegateová (Veronica Corningstoneová), Dylan Baker (Freddie Shapp)
Scénář: Adam McKay, Will Ferrell
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 62 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська