Sledovat film Zprávař 2 - Legenda pokračuje online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zprávař 2 - Legenda pokračuje
  Trailer k filmu Zprávař 2 - Legenda pokračuje   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Adam McKay
Hrají a postavy:
Will Ferrell (Ron Burgundy), Steve Carell (Brick Tamland), Paul Rudd (Brian Fantana), David Koechner (Champ Kind), Christina Applegateová (Veronica Corningstoneová), Dylan Baker (Freddie Shapp)
Scénář:
Adam McKay, Will Ferrell
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
K popukání.

Už je to tu, Ameriko - Ron Burgundy je zpět a je ještě vtipnější, než kdy dřív! O práci ho připravila manželka - rovněž televizní hlasatelka. Ale Ron se nedá, vezme si na pomoc celý televizní tým a vydá se do boje proti své nové rivalce. Ustojí Ron tíhu svého ega a rafinovaného účesu? V této komedii, o které se mnozí filmoví kritikové vyjadřují jako o "jednom z nejvtipnějších snímků roku" je možné vše!
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko