Sledovat film Zoolander 2 online

Přehrajte si film Zoolander 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1153 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Zoolander 2 na !
  Trailer k filmu Zoolander 2   Sledovat Zoolander 2 online
Žánr:
komedie
Režie:
Ben Stiller
Hrají a postavy:
Justin Bieber (Justin Bieber), Jon Daly (Agent Filippo), Penélope Cruzová (Valentina), Ben Stiller (Derek Zoolander), Katie Couricová (Katie Couric), Amy Stillerová (Mom Tourist)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Zoolander je zpátky. Tajemný vrah se pustil do likvidace nejkrásnějších lidí na světě a nádherná agentka Interpolu Valentina Valencia zjišťuje, že klíč k vraždám musí hledat u bývalých modelů Dereka a Hansela. Oba jsou proto najati na přísně tajnou misi: vrátit se do světa módy, získat zpět zašlou slávu a všechno vyřešit. Jediné, co jim stojí v cestě, je zločinný génius Mugatu a jeho prohnilá módní chráněnka. Připravte se na nebezpečně sexy dobrodružství ve skvělé komedii, která se s přehledem vyrovná původní "klasice"!
Hodnocení:
48 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski