Sledovat film
Zoolander 2
online

Film Zoolander 2
  Trailer k filmu Zoolander 2 Trailer
Přehrajte si film Zoolander 2 HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 540 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Zoolander je zpátky. Tajemný vrah se pustil do likvidace nejkrásnějších lidí na světě a nádherná agentka Interpolu Valentina Valencia zjišťuje, že klíč k vraždám musí hledat u bývalých modelů Dereka a Hansela. Oba jsou proto najati na přísně tajnou misi: vrátit se do světa módy, získat zpět zašlou slávu a všechno vyřešit. Jediné, co jim stojí v cestě, je zločinný génius Mugatu a jeho prohnilá módní chráněnka. Připravte se na nebezpečně sexy dobrodružství ve skvělé komedii, která se s přehledem vyrovná původní "klasice"!

Žánr: Komedie
Režie: Ben Stiller
Hrají a postavy: Justin Bieber (Justin Bieber), Jon Daly (Agent Filippo), Penélope Cruzová (Valentina), Ben Stiller (Derek Zoolander), Katie Couricová (Katie Couric), Amy Stillerová (Mom Tourist)
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 48 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 14.10.2022 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська